Skip Navigation Links
KOSGEB

Kosgebden Destek Nasıl Alınır? 

 Kobiler;

      İşletmenizi kurdunuz fakat zorlanıyorsunuz  kosgeb imdadınıza yetişiyor.

1. Kosgeb genel destek programında 13 başlık altında (Tanıtım desteği, Nitelikli Eleman Desteği, Belgelendirme desteği, Faydalı Model, Fuar, Yurtdışı Fuar, İş Gezisi Vb..) toplam 215 000 TL hibe kayıtlı kobilerin kullanımına sunulmuştur. Bu destekten kosgebe kayıtlı tüm kobiler yaralanabilir.

2.  Ar Ge, İşbirliği-Güçbirliği vb.. tematik alanlarda  250.000 TL den 900.000 TL ye kadar hibe ve kredi şeklinde proje sunmaları şartı ile destek vermektedir. Arge çalışması yapan kobiler yada en az 3 kobinin bir araya gelmeleri şartı ile bu destekten tüm kobiler yararlanabilir.

3. Kobilerin gelişmesi, kurumsallaşması ve markalaşabilmeleri için proje sunmaları şartı ile 150.000 TL hibe verilmektedir. Bu destekten tüm kobiler yaralanabilir.

Yeni İş Kuracak Girişimciler;

      Yeni bir iş fikriniz var veya kendi işinizi mi kurmak istiyorsunuz? KOSGEB Girişimcilik destek programı tam size göre. Yeni kuracağınız iş yerinizin kuruluş giderleri, makine teçhizat giderleri ve işletme giderleri KOSGEB desteği ile 30.000 TL hibe 70.000 TL faizsiz kredi şeklinde destekleniyor. Bu destekten yararlanabilmek için öncelikli olarak Uygulamalı Girişimcilik Eğitimine katılmak gerekiyor. Eğitim mülakatları, hazırlanacak iş planınız ve yararlanacağınız hibeden maksimum yarar sağlayabilmeniz için danışmanlık hizmeti almanız yararlı olacaktır. 

      INC Türkiye Kobi Asistans bu destekler konusunda %100 hibe ve iade garantisi vermektedir. Bu desteklerden yararlanmış 300 den fazla referansımızı lütfen inceleyiniz.


            
Her Hakkı Saklıdır. © INC Girişim
btwebs | Web Solutions