DESTEK PROGRAMLARI

HİBE, DESTEK VE TEŞVİKLER

INC Kobi Asistans

Girişimcilik

Kosgeb Destekleri

Kalkınma Ajansları

Tübitak Destekleri

TTGV Destekleri

AB Hibe ve Destekler

Krediler

KOSGEB

Kosgebden Destek Nasıl Alınır? 

 Kobiler;

      İşletmenizi kurdunuz fakat zorlanıyorsunuz  kosgeb imdadınıza yetişiyor.

1. Kosgeb genel destek programında 13 başlık altında (Tanıtım desteği, Nitelikli Eleman Desteği, Belgelendirme desteği, Faydalı Model, Fuar, Yurtdışı Fuar, İş Gezisi Vb..) toplam 215 000 TL hibe kayıtlı kobilerin kullanımına sunulmuştur. Bu destekten kosgebe kayıtlı tüm kobiler yaralanabilir.

2.  Ar Ge, İşbirliği-Güçbirliği vb.. tematik alanlarda  250.000 TL den 900.000 TL ye kadar hibe ve kredi şeklinde proje sunmaları şartı ile destek vermektedir. Arge çalışması yapan kobiler yada en az 3 kobinin bir araya gelmeleri şartı ile bu destekten tüm kobiler yararlanabilir.

3. Kobilerin gelişmesi, kurumsallaşması ve markalaşabilmeleri için proje sunmaları şartı ile 150.000 TL hibe verilmektedir. Bu destekten tüm kobiler yaralanabilir.

Yeni İş Kuracak Girişimciler;

      Yeni bir iş fikriniz var veya kendi işinizi mi kurmak istiyorsunuz? KOSGEB Girişimcilik destek programı tam size göre. Yeni kuracağınız iş yerinizin kuruluş giderleri, makine teçhizat giderleri ve işletme giderleri KOSGEB desteği ile 50.000 TL hibe 100.000 TL faizsiz kredi şeklinde destekleniyor. Bu destekten yararlanabilmek için öncelikli olarak Uygulamalı Girişimcilik Eğitimine katılmak gerekiyor. Eğitim mülakatları, hazırlanacak iş planınız ve yararlanacağınız hibeden maksimum yarar sağlayabilmeniz için danışmanlık hizmeti almanız yararlı olacaktır. 

    300 ün üzerinde Kosgeb, Kalkınma Ajansı ve Tübitak proje referansına sahip  INC Türkiye Kobi Asistans şimdi danışmanlık verdiği kobi ve girişimcilerimizin markasınıda ücretsiz tescil etmektedir ( 650 TL Değerinde ). Bu Fırsat Kaçmaz...

DİKKAT!  Lütfen danışmanlık almak istediğiniz şirketin TSE Hizmet Yeterlilik belgelerini, web sitesini, açık adresini ve en önemlisi gerçek referanslarını incelemeden hatta bu referansları aramadan karar vermeyin. Sizinle yüz yüze görüşme yapamayan danışmanlık şirketi size hizmette vermeyecektir.Daha Ayrıntılı Açıklama İçin Lütfen Tıklayınız.


            
SİZ DE HABERDAR OLMAK İSTER MİSİNİZ ?

Gelişmelerden ve hizmetlerimizden haberdar olmak için kayıt olun.

© Her Hakkı Saklıdır. INC Girişim Danışmanlık Ltd Şti.