Skip Navigation Links
KOSGEB

Kosgebden Destek Nasıl Alınır? 

 Kobiler;

      İşletmenizi kurdunuz fakat zorlanıyorsunuz  kosgeb imdadınıza yetişiyor. Kosgeb genel destek programında 13 başlık altında (Tanıtım desteği, Nitelikli Eleman Desteği, Belgelendirme desteği, Faydalı Model, Fuar, Yurtdışı Fuar, İş Gezisi Vb..) toplam 220 000 TL hibe kayıtlı kobilerin kullanımına sunulmuştur. INC Kobi Asistans bu destek konusunda %100 hibe garantisi vermektedir. 1000 den fazla referansı lütfen inceleyiniz.

     Ayrıca  Ar Ge, İşbirliği-Güçbirliği vb.. tematik alanlarda da 250.000 TL den 900.000 TL ye kadar hibe ve kredi şeklinde proje desteği vermektedir. INC Kobi Asistans 60 dan fazla KOSGEB proje referansına sahiptir.

Yeni İş Kuracak Girişimciler;

      Yeni bir iş fikriniz var veya kendi işinizi mi kurmak istiyorsunuz? KOSGEB Girişimcilik destek programı tam size göre. Yeni kuracağınız iş yerinizin kuruluş giderleri, makine teçhizat giderleri ve işletme giderleri KOSGEB desteği ile 30.000 TL hibe 70.000 TL faizsiz kredi şeklinde destekleniyor. Bu destekten yararlanabilmek için öncelikli olarak Uygulamalı Girişimcilik Eğitimine katılmak gerekiyor. Eğitim mülakatları, hazırlanacak iş planınız ve yararlanacağınız hibeden maksimum yarar sağlayabilmeniz için danışmanlık hizmeti almanız yararlı olacaktır. INC Kobi Asistans bu destek konusunda %100 hibe ve iade garantisi vermektedir.Bu desteği almış 300 den fazla referansımızı lütfen inceleyiniz.


            
Her Hakkı Saklıdır. © INC Girişim
btwebs | Web Solutions