Skip Navigation Links
KOSGEB

Kosgebden Destek Nasıl Alınır? 

     İşletmenizi kurdunuz fakat zorlanıyorsunuz yine kosgeb imdadınıza yetişiyor. Kosgeb genel destek programında 13 başlık altında (Tanıtım desteği, Nitelikli Eleman Desteği, Belgelendirme desteği, Faydalı Model, Fuar, Yurtdışı fuar, iş gezisi Vb..) toplam 220.000 TL hibe kayıtlı kobilerin kullanımına sunulmuştur. Bu destekten INC müşterileri bir telefonla yararlanabilir.

   Yada yeni bir iş fikriniz var veya kendi işinizi mi kurmak istiyorsunuz. KOSGEB Girişimcilik destek programı tam size göre. Yeni kuracağınız iş yerinizin kuruluş giderleri, makine teçhizat giderleri ve işletme giderleri KOSGEB desteği ile 30.000 TL hibe 70.000 TL faizsiz kredi şeklinde destekleniyor. Destek programı %60-%70 oranında hibe olarak uygulanıyor. Eğitim mülakatları ve sonrasında hazırlanacak iş planınız ve yararlanacağınız hibeden maksimum yarar sağlayabilmeniz için bu zor ve karmaşık süreçte danışmanlık hizmeti almanız sizi cok hızlı sonuca ulaştıracaktır.

             Ayrıca INC TÜRKİYE ile Proje Geliştirerek Hibe Alabilirsiniz.

1.İşbirliği - Güçbirliği Destek Programı

250.000 TL Geri Ödemesiz Hibe , 500.000 TL Geri Ödemeli Kredi

2.Ar-Ge, İnovasyon Ve Endüstriyel  Uygulama Destek Programı

Ar-Ge ve İnovasyon için 312.000 TL  Hibe , 200.000 TL Faizsiz Kredi

Endüstriyel Uygulama için 268.000 TL Hibe, 200.000 TL Faizsiz Kredi

       Türkiyenin en büyük danışmanlık şirketlerinden INC TÜRKİYE KOBİ ASİSTANS şimdi bu destekleri ayağınıza getirmektedir. Üstelik bunun yanında markanızı da ücretsiz olarak tescil ediyor. 300 üzerinde Kosgeb projesi ve iş planı referansı incelemeden karar vermeyin. Danışan Dağı Aşmış, Bu Fırsat Kaçmaz!


Hızlı Uzman Erişimi İçin Arayınız: 0 212 912 0066

Bilgi Ve Danışmanlık İçin Lütfen Tıklayınız.
En Çok Tıklananlar
En Çok Yorumlananlar
Her Hakkı Saklıdır. © INC Girişim
btwebs | Web Solutions